sobota, 1 sierpnia 2009

Koniec katalogu 10 i początek 11 :)Przypominam, ze katalog nr 10 który uwazam za udany, bo seria Discover sprzedaje się rewelacyjnie, poodbnie jak nowe wody Beach Fun itp, polecam zamówić jeszcze nieoceniony dla stóp dezydorant w promocyjnenj cenie, kojącą serię jagodowo-lawendową jest boska, poza tym serie Skinindiwidual dla wymagających, młodych kobiet która urzeka nie tylko zapachem ale takze działaniem, kremy do rąk w gorącej cenie kokos lub morela idealne na regenerowanie suchej skóry naszych dłoni a no i nie wyobrazam sobie wyjazdu bez zelu antybakteryjnego, który mozna mieć za jedyne 8,90zł masz go juz?
Jak nie to do jutra masz czas o 19:00 kończymy katalog, jednak nie radze czekać do ostatniej chwili bo moze byc problem z zalogowaniem albo brakami..
To co mnie bardzo ucieszyło to nowy program lojalnościowy, wystraczy mieć 100p w katalogu 11 i 12 aby w kolejnym swoim zamówieniu odebrać luksususowe prezenty które widać na zdjęciu!
Mam nadzieje, ze katalog 11 juz czeka u Twoich klientów a oni już wiedzą co chcą zamówić i to juz w poniedziałek, dla rannych ptaszków internet działa od 06:00 rano :)
Życzę udanego zakończenia katalogu 10 i radosnego rozpoczęcia 11!
Magdalena

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz