sobota, 25 lipca 2009

Polecam lekturę

Kochani,
po "Żabie" i "Serze" czas na kolejną lekturę.
To dwie książki tego samego autora Edwarda Ludbrooka, które mówią o tym że MLM to sposób na własnym sprawdzony i dochodowy biznes.
Zacznijm od Shakeout, ciekawy tytuł i ciekawa zawartość. Ta pozycja rozwiewa wszelkie wątpliwości niedowaiarków i tych, którzy się jeszcze wahają czy warto zająć się MLM. Znajdą tutaj odpowiedzi na wszelkie pytanie a zwłaszcza jedno szczególnie ważne, mianowicie:

"Dlaczego marketing sieciowy znowu przezywa rozkwit?"

poniewaz część ludzi czasami uwaza ze sukces w Oriflame mozna było osiągnać kiedyś na samym początku, otóz nic bardziej mylnego..

A 100% Sukcesu Podstawy to ostatnio wydana książka tego pana który w 1994 roku przewidział megaboom dla mlm. Z tej ksiązki dowiemy się o najistotnijszych aspektach naszego biznesu, gdzie i jak działać skutecznie, dlaczego warto opanować tzw "ciepły rynek", przykłady i konkrety, tak bym określiła tą książke. Nie ma co się zastanawiać i kombinować, co jest nie tak, czemu nie awansuję itp
Może ta laktura otworzy Ci oczy Szanowny Czytelniku i pozwoli rozwinąć skrzydła które masz ale o nich jeszcze nie wiesz..
Sądzę, że niedługo poznam Waszą opinię:)

Udanej soboty
Magdalena

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz